Položky 0
Přihlášení
Loading

POSTUP ZAKÁZKY

 

Vaše zakázka prochází následujícími kroky, o kterých budete průběžné informováni emailem:

 

1. OBJEDNÁVKA

 

Pečlivě vyplňte všechny požadované údaje v objednávkovém formuláři, abychom mohli vyrobit produkty přesně podle Vašich představ. V případě nejasností nás kontaktujte na: support@durabo.cz . Následné reklamace zboží v důsledku špatného zadání nemohou být uznány.

Jsteli si jisti všemi údaji, můžete objednávku potvrdit stisknutím tlačítka „ OBJEDNAT“

 

2. PLATBA

Výroba produktu započne uhrazením objednávky. Po přijetí úhrady Vám bude zaslán informační e-mail spolu s fakturou, která slouží jako daňový doklad.

Platby se provádějí výhradně předem přes zabezpečený systém PayPal, a to buď přímo z účtu PayPal nebo prostřednictvím kreditní karty (například VISA nebo MasterCard) na účet PayPal.

Více informací naleznete přímo na stránkách: www.paypal.cz

 

3. NAHRÁNÍ DAT

 

Jednou z nejdůležitějších fází Vaší zakázky je uploadování dat, která slouží jako podklad pro výrobu. Chtěli bychom Vás proto požádat o jejich pečlivou přípravu. Tisková data by měla být připravena v souladu s normou PDF/X1a:2001:

V ceně Vašeho produktu je kontrola dat precizním softwarem Pitstop. Pokud i přes tuto kontrolu nalezneme v datech neshodu, budeme Vás ihned kontaktovat emailem a  prostřednictvím protokolu Vás budeme informovat o kvalitě dodaných dat. Na základě pokynů v tomto protokolu musí být data upravena do požadovaného formátu.

Podrobné informace naleznete pod záložkou “INFORMACE” – “Kvalita dodaných dat”.

 

4. ZAHÁJENÍ VÝROBY

 

Po přijetí Vaší platby bude okamžitě zahájena výroba Vašeho produktu. Doba výroby se samozřejmě liší v závislosti na kategorii objednaného zboží. Podrobnější informace a tabulku s časovými údaji najdete u Kalkulace v kolonce “TERMÍNY DOPRAVY”

 

5. EXPEDICE

 

Po dokonční výroby bude Vaše zboží pečlivě zabaleno a připraveno pro expedici. Jestliže je místo doručení v rámci EU, byla Vám do ceny zboží zahrnuta I cena dopravy do této destinace.  Pokud místo určení leží mimo EU, pak je cena zboží kalkulována EX-WORKS – celková cena zboží zahrnuje pouze vlastní výrobu – tedy bez dopravy a zboží je třeba vyzvednout v našem výrobním závodě na adrese: Iva Vodáková – Durabo, Na Stráni 1301, Čelákovice 250 88, Česká republika. Jestliže si přejete dopravu zajistit, velmi rádi Vám nabídneme kalkulaci.

 

6. DOPRAVA

 

V rámci EU Vám bude zboží doručeno námi najatou dopravní společností, která zodpovídá za zásilku po celou dobu dopravy. Tabulku doby dodání do zemí EU naleznete opět u Kalkulace v kolonce “TERMÍNY DOPRAVY”.

 

Při přejímání zboží od dopravce si toto pečlivě zkontrolujte a případné poškození okamžitě hlaste dopravci.

 

V případě zájmu o expresní dodání nebo dopravu mimo EU jděte prosím na:

support@durabo.cz

 

 

 

Děkujeme, že jste si nás vybrali pro výrobu Vaší zakázky a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.